KONST / Litografier / Färglitografi 14419357
nr 1441 9357
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Tristan Da Cunha. Signerad ej numrerad, 1977. Färglitografi, bildmått: 47x60, yttermått inklusive ram: 63x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:19:38
8/1 11:59:37
100 kr
10/1 20:14:38
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson